Головна » 2019 » Вересень » 18

Розвагу "День народження" 28 серпня провела музичний керівник Гавриленко К.Ф. з дітьми середніх та старших груп.Завітавши на свято діти знайшли таємничий пакунок ,а відкривши його вони знаходять там повітряні кульки та святкові капелюшки.На повітряних кульках привітання для іменинників всіх сезонів:осінніх,зимових,весняних та літніх. Святкування супроводжували цікаві ігри,хороводи, коровай, смачні призи та весела дискотека.

Переглядів: 180 | Додав: zdo-jerelce3 | Дата: 2019-09-18 | Коментарі (0)

Розвагу "Де медове свято,там радості багато" 19 серпня провела Склярова-Профатілова Галина Іванівна з дітьми старших груп.На свято завітала Бджілка з горщиком меду,яка стала співведучою свята.Діти декламували вірші, співали пісні, дівчата виконали "Танок квітів".З особливою цікавістю діти грали в гру "Відгадай на смак",емоційно піднесено взяли участь в іграх-естафетах:"Збери мед",,"Зірви яблучка", "Пробіжи з грушкою".По закінченню розваги Яблучний Спас пригостив дітей смачними яблуками.

... Читати далі »

Переглядів: 193 | Додав: zdo-jerelce3 | Дата: 2019-09-18 | Коментарі (0)